GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari
GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

Geyik & Sohbet

Türkiye'nin her yerinden giren kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz Geyik yapabilirsiniz! Üye olmadan, şimdi rumuz belirleyip Sohbet'e Katılabilirsiniz.

Geveze Sohbet

Geveze Sohbet

Geveze Sohbet Nedir?

Geveze sohbet, çok fazla konuşan kişiler tarafından gerçekleştirilen uzun ve gereksiz konuşmalara denir. Bu tür sohbetlerde genellikle ana konu dışına çıkılır ve zaman kaybedilir. Gevezelik terimi, Türkçe dilinde konuşkanlık anlamına gelir ve bir kişinin konuşması gereken aşırı miktarda sözleri ifade eder.

Özellikleri

Geveze sohbetler genellikle başarısız olur ve amaçlanan sonuca ulaşmakta zorlanılır. Bu tür sohbetlerdeki kişiler, önemli değerlendirme veya tartışma konularından uzaklaşarak genellikle anlamsız şeyler hakkında konuşurlar. Genellikle herhangi bir amaca hizmet etmeyen bu tür sohbetlerin ardından insanlar zamanlarını boşa harcamış hissederler.

Geveze sohbetler, bir toplantının etkililiğini azaltabilir ve süresini uzatabilir. Bu nedenle, iş dünyasında, özellikle toplantılarda gevezelik yapmak hoş karşılanmayan bir davranış olarak görülür.

Yaygın Kullanım Alanları

Geveze sohbetler birçok farklı ortamda gerçekleşebilir. Özellikle sosyal medya platformları, çevrimiçi sohbet odaları ve mesajlaşma uygulamaları gibi sanal ortamlarda gevezelik yapmak oldukça yaygındır.

Ayrıca, iş dünyasında da toplantılarda veya diğer iş etkinliklerinde gevezelik yapmak sıkça görülen bir davranıştır. Bu nedenle, yöneticiler genellikle toplantıların daha verimli geçmesini sağlamak için katılımcılar arasında belirli kurallar oluştururlar.

Sonuç

Geveze sohbet, genellikle zaman kaybına neden olan ve hiçbir amaca hizmet etmeyen uzun ve gereksiz konuşmalara denir. Bu tür sohbetler birçok farklı ortamda gerçekleştirilebilir ve sonuçta insanların verimliliğini azaltabilir. İnsanlar, bu tür sohbetlerden kaçınarak daha verimli ve anlamlı tartışmalar yapabilecekleri gibi zamanlarını daha iyi kullanabilirler.

Çevrim içi Sohbet

Çevrim içi Sohbet

Çevrimiçi Sohbet Nedir? Çevrimiçi sohbet, internet aracılığıyla gerçekl…

Geveze Sohbet

Geveze Sohbet

Geveze Sohbet Nedir? Geveze sohbet, çok fazla konuşan kişiler tarafından ger…

Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri

Sohbet ve Sohbet Siteleri Online Dünyanın Yeni Sosyal Alanı Teknolojinin ge…

GeyikTR Sohbet Siteleri

GeyikTR.Net Ailesi Olarak Dini Dil, Irk Olmaksızın Özgürce ve Güvenli Sohbet Etmeniz İçin Tasarlanmış İslam Sohbet siteleridir.

Mobil Sohbet Siteleri

GeyikTR.Net Sohbet Siteleri Ailesi Olarak Sohbet Siteleri Sitemizde Siz Değerli Kullanıcılarımıza Güzel Ortamlar Sunmak İçin Kurduğumuz Sitemize Hepiniz Davet Ediyoruz

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

Ücretsiz Çevrim içi Sohbet

GeyikTR.Net, çevrimiçi sohbetler için birçok Ücretsiz Sohbet Odasına sahiptir. Sohbet Siteleri ve Sohbet Odalari Alternatifleri, Ülke sohbet Odaları, ABD, Avrupa, Rusça, Hint Sohbet odaları ve yerel sohbet odaları, Genç sohbeti, Kız sohbeti. Rastgele Sohbet web sitemiz herkes için ücretsizdir. Doğru yerde doğru insanlarla konuşun. Anonim dostları gerçek sosyal arkadaşlara dönüştürmek size kalmış. gerçek ilişkilere sanal ilişkiler.

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

Özel Sohbet Odaları

Rastgele sohbet odamızda % 100 özel konuşma, bilinmeyen bir yabancıyla eşleşmenize olanak tanır ve yabancılarla tüm sohbetler tamamen özel bir ortamda gerçekleşir. Rastgele sohbetler sırasında kimliğinizi açıklamanıza gerek yoktur. Tüm Yabancı Bağlantılar anonimdir ve özgürce konuşabilir, Duygularınızı paylaşabilirsiniz. Diğer yabancılara bilinmeyen Yabancı olarak kalmanız sizin sorumluluğunuzdadır.

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

mirc indir

İyi bir sohbet deneyimi için Türkçe mirc programı tam size göre

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

sohbet ekle

Size kendi sitenize bedava sohbet odasına eklemek için kodu alın.

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

mobil sohbet

Uygulamayı cihazınıza indirip sohbete başlayın.