GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari
GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

Geyik Sohbet Chat Odaları

Türkiye'nin her yerinden giren kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz Geyik yapabilirsiniz! Üye olmadan, şimdi rumuz belirleyip Sohbet'e Katılabilirsiniz.

Bir Kadını Bastan Çıkarma

Bir Kadını Bastan Çıkarma

Bir Kadını Bastan Çıkarma

Bir Kadını Bastan Çıkarma Diyelim ki bu gece bir partiniz var, ama bir kızı nasıl fethedeceğinizi bilmiyorsunuz. Bu yöntemi kullanarak, sadece 15 dakika içinde muhtemelen güzel bir kadını öpüyor olacaksın. Şimdi size tamamen bilinmeyen bir kızı 15 dakika veya daha kısa sürede öpmenizi sağlayan kanıtlanmış bir sistem gösteriyorum, bu adımları şimdi size gösterdiğim sırayla izlemelisiniz. Hiçbir adımı kaçırmayın, sadece size söylediğimi aynen yapın.

Kızla nasıl konuşmaya başlanır

Sesin daha düşük olduğu barda kalın ve onunla konuşabileceksiniz. Dans pisti çok gürültülü. Sarhoş olma. Bir grup kadın arkadaşınızı gördüğünüzde, onları görmüş gibi yapın ve bir şey sorun ya da sadece müzik hakkında yorum yapın. Verdikleri cevapla ilgilendiğinizi gösterin. Heyecanlı bakmanın ve kızların memelerine bakmanın zamanı değil. Kaybetme olasılığından kaçınarak, mümkün olan en kısa sürede bir konuşma başlatın. Asla arkadaşlarını görmezden gelme (bir hedefin var ama arkadaşları denklemin tamamında çok önemli).

Onu Çekin

Gruba kabul edildiğinizde, onu hedef almaya başlamalısınız. Örneğin onu kışkırt, ona bir takma ad ver. Kendinizle ilgili bazı ilginç hikayeler anlatın. Komiklerse, daha da iyi. Doğal olun, spontane olun. Başlangıçta konuşursunuz, söyleyecek başka bir şeyiniz olmadığı için grubun sessizleşmesine izin vermeyin. Seninle biraz ilgilendiğini gösterir göstermez onu nitelendirme zamanı.

Nitelikli onu

Sana ilgi gösterdi, ona geri dönmelisin, ona da ilgilendiğini göster. Onu nitelemek, onun dünyadaki en güzel yaratık olduğunu ve şimdi onunla seks yapmak istediğini söylemek anlamına gelmez. Aslında vücudunu övmekten kaçının. Onu nitelendirmenin iyi bir yolu, ona hayran olduğunuz nitelikleri bulmaktır.

Duygusal bağlantı yaratın

Bu, onu daha yakından tanıdığınız, ismini, mesleğini vb. Sorduğunuz an ... Ama konuşmanızı bir görüşmeye götürmeyin. Hayatınız hakkında her konuştuğunuzda, bununla birlikte ilginç hikayeler anlatmaya çalışın ve onu aynısını yapması için cesaretlendirin. Bu, birbirinizi çok özel bir şekilde tanımaya bu şekilde başlarsınız. Ona çok doğal ve spontane bir şekilde dokunmaya başlayın, dokunmanıza alışmasına izin verin ve sonra öpüşmeye gidin. Onu öpemezsen telefon numarasını al. Her şeyi doğal bir şekilde yapın, onu öpmeye çalışmıyormuşsunuz gibi.

Baştan çıkarma

Bir Kadını Bastan Çıkarma kısmı, onunla yalnız olduğunuz anda seks zamanına kadar gerçekleşir. Buradaki en büyük işiniz, sizinle birlikte eve döneceği noktada onun sizinle rahat hissetmesini sağlamaktır. Genellikle bu adım onunla tanıştığınız gün gerçekleşmez. Muhtemelen onunla bir randevunuz olacak ve o zaman bu kaçınılmaz olacak ...

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri bazen güvenli olmakt…

Bir Kadını Bastan Çıkarma

Bir Kadını Bastan Çıkarma

Bir Kadını Bastan Çıkarma Bir Kadını Bastan Çıkarma Diyelim ki bu gece bir partini…

Ücretsiz İnternet Sohbet siteleri

Ücretsiz İnternet Sohbet siteleri

Ücretsiz İnternet Sohbet Siteleri Ücretsiz İnternet Sohbet Siteleri Günümüzde iletiş…

İslam Sohbet Siteleri

GeyikTR.Net Ailesi Olarak Dini Dil, Irk Olmaksızın Özgürce ve Güvenli Sohbet Etmeniz İçin Tasarlanmış İslam Sohbet siteleridir.

Mobil Sohbet Siteleri

GetikTR.Net Ailesi Olarak Günümüz Teknolojilerinde Arık Mobil Sohbet Yaygın Olduğu Dönemlerde Web Sitemize Giren Sizlere %100 Mobil Uyumlu Sohbet Etmeniz İçin Tasarlamış Olduğumuz Mobil Sohbet Siteleridir.

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

Cinsel Sohbet Siteleri

Cinsel Sohbet Siteleri, Benzer Düşünen İnsanlarla Bilgi Paylaşmak İçin Harika Bir Platform Sağlar. Bu Yerlerden En İyi Şekilde Yararlanmak İçin Onları Doğru Bir Şekilde Kullanmanız Gerekir. Önemli Bilgi Olarak Cinsel Sohbetlerde Kimseye Güvenmeyiniz.

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

Sohbet Siteleri

İşte ‘Sohbet Siteleri bize bu duvarı, engeli ortadan kaldırma fırsatı verdi. Çünkü biriyle yazışarak konuşurken üzerimizdeki kıyafetlerin önemi yoktu artık. Klavyenin başında atletimiz ve pijamamız ile oturuyor olabilirdik.

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

mirc indir

İyi bir sohbet deneyimi için Türkçe mirc programı tam size göre

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

sohbet ekle

Size kendi sitenize bedava sohbet odasına eklemek için kodu alın.

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

mobil sohbet

Uygulamayı cihazınıza indirip sohbete başlayın.