GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari
GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

Geyik Sohbet Chat Odaları

Türkiye'nin her yerinden giren kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz Geyik yapabilirsiniz! Üye olmadan, şimdi rumuz belirleyip Sohbet'e Katılabilirsiniz.

Görüntülü Sohbet Odasi

Görüntülü Sohbet Odasi

Görüntülü Sohbet Odasi

Bir sohbet odası moderatörü veya izleyicisinin de bilindiği gibi benzersiz bir sorumluluğu vardır. Sohbet odasının sohbet etmek için güvenli bir yer olduğundan emin olmaktan sorumludurlar. Her gün binlerce insan en popüler sohbet sitelerine giriş yapıyor. Bir oda moderatörü yalnızca sohbet odası lobi sayfasında söylenenleri izlemekle kalmaz, aynı zamanda sohbet odası internet kameralarına izin veriyorsa, odada herkese açıok olarak yayınlananlara izin verildiğinden emin olmak için her bir kameraya tıklamaları gerekir. Bu özel rol, birçok insanın düşündüğü kadar kolay değildir. Ama nasıl sohbet modu olunur?

Moderatör olarak atanmadan önce başvurmaları gerekir. Moderatör olmanın ilk advertımı, izlemek istediğiniz odanın gevezesi olmanızdır. Yani "genç sohbeti" adlı bir oda için moderatörlüokay yapmak istiyorsanız, genç sohbet odasında sohbet etmelisiniz. Ayrıca başvuru yapmadan önce tüm yaş gereksinimlerini karşıladığınızdan emin olmalısınız. Eğer gençseniz, 18 yaş ve üzeri kişiler için olan bir oda için başvuruda bulunamazsınız.

Aynı şey yetişkinseniz de geçerlidir, genç odası için başvuramazsınız. İlgilendiğiniz odada sohbet ederek çok zaman geçirin. Diğer insanların sizi gerçekten iyi tanıdığından emin olun. Bunu ancak tutarlı bir şekilde sohbet ederseniz ve sohbet odasına başkalarını dahil ederseniz yapabilirler. Diğer sohbet moderatörleri ve yöneticilerinin sizi tanımasına backyardımcı olur. Onlarla arkadaş olabilirseniz, başvurunuz büyük olasılıkla onaylanacaktır.

Başvurmaya hazır olduğunuzda, sohbet odası yöneticisiyle iletişime geçmeniz gerekir, yoksa site yöneticisiyle iletişime geçin. Bunu özel mesaj veya e-posta yoluyla yapabilirsiniz. Bazı sitelerin forumları veya mesaj panoları vardır. Tercihen sohbet odasında kullandığınız takma adla aynı takma ad oluşturun. Forumlara katıldıktan sonra, modlamak istediğiniz sohbet odasının yöneticisinin advertını arayın ve ona mesaj gönderin.

Forumlarda da arama yapın, çünkü bazen kiminle iletişime geçeceğinizi ve başvurunuza neleri ekleyeceğinizi açıklayan bir konu vardır. Denetlemek istemekle ilgili bir konu veya mesaj yazmayın. Bu kaşlarını çattı. Başvurunuzda ne diyorsunuz?

Bahsedilmesi gereken bazı önemli şeyler, sohbet odasında kullandığınız takma adınızdır. Odada sohbet etmek için ne kadar zaman harcadığınızdan bahsedin. Bu, aktivite seviyenizi gösterecektir. Yöneticiler genellikle en aktif olanları arar. Onlara moderatörlüok için ayırabileceğiniz yaklaşıokay saat sayısını söyleyin. Onlar için mod yapabileceğiniz süre hakkında yalan söylemeyin.

Onlara hangi ülkeden olduğunu söyle. Bazen farklı zaman dilimlerini kapsayabilecek farklı zaman dilimlerinden insanlara ihtiyaç duyabilirler. Son olarak, onlara neden sizi seçmeleri gerektiğini söyleyin. Neden diğerlerinden farklısın? Tecrüben var mı? Sizi sizden önceki adaydan daha iyi bir mod yapabilecek hangi becerilere sahipsiniz?

Ücret alacak mısınız?

Ücret alacak mısınız? Hayır. Sohbet sitelerindeki tüm moderatörlük pozisyonları isteğe bağlıdır. Ödeme almayacaksınız. Boş zamanınız olduğunda yardımcı olacaksınız. Sohbet modunun yaptığı şeylerden bazıları nelerdir?

Daha önce belirtildiği gibi bir sohbet modu, belirli bir sohbet odası veya yan odadan sorumludur. Herkesin uygun şekilde sohbet ettiğinden emin olmak için sohbet lobisini ve web kameralarını hızla tararlar. Birinin ana sayfada e-posta adresini yayınlaması gibi kuralları ihlal eden bir şey görürseniz, kişiden durmasını isteyen birkaç uyarı vermeniz gerekecektir. Kişinin adını uyarınıza ekleyin ve onlara ne yaptığını ve buna izin verilmediğini söyleyin.

İşte bir örnek: "GeyikTR, lütfen e-posta adresini göndermeyi bırak, buna izin verilmiyor ve devam edersen seni bu odadan atmak zorunda kalabilirim." Devam ederlerse ve birden fazla uyarı verdiyseniz, kullanıcıyı atmaya devam edebilirsiniz. Tekme, geçici bir yasaklamadır.

Umarım bu kılavuz, bir sohbet sitesi için moderatörlüokay hakkında sahip olabileceğiniz soruları çözer. Unutmayın, kolay değil, sizin açınızdan zaman ve sabır gerektirecek. Malicious programün bir siteye katılmayı ve yarın moderatör pozisyonu almayı beklemeyin.

Sadece bu şekilde çalışmıyor. Bir başvuru göndermeden önce birkaç haftadan bir aya kadar herhangi bir yerde harcamanız gerekebilir, çünkü bunu daha erken yaparsanız kimse kim olduğunuzu bilemez ve reddedilme şansınız neredeyse %100 dür.

Aramalar: görüntülü sohbet odasi, görüntülü sohbet sitesi, görüntülü chat sitesi, görüntülü chat odasi, görüntülü mobil sohbet, görüntülü mobil sohbet sitesi, görüntülü mobil sohbet odalari, görüntülü kız sohbet odasi

Çevrim içi Bekar Sohbet

Çevrim içi Bekar Sohbet

Çevrim içi Bekar Sohbet Çevrim içi Bekar Sohbet Çevrimiçi buluşmanın faydaları çoktur. …

Sohbet Siteleri Canlı

Sohbet Siteleri Canlı

Sohbet Siteleri Canlı Sohbet Siteleri Canlı Sabırlı olmanız gerektiğini hatır…

Uzun Mesafe İlişkinizi Nasıl İlerler

Uzun Mesafe İlişkinizi Nasıl İlerler

Uzun Mesafe İlişkinizi Nasıl İlerler Uzun Mesafe İlişkinizi Nasıl İlerler İki insan bi…

Sohbet Siteleri

GeyikTR.Net Ailesi Olarak Dini Dil, Irk Olmaksızın Özgürce ve Güvenli Sohbet Etmeniz İçin Tasarlanmış Sohbet siteleridir.

Mobil Sohbet

GeyikTR.Net Sohbet Siteleri Ailesi Olarak Sohbet Siteleri Sitemizde Siz Değerli Kullanıcılarımıza Güzel Ortamlar Sunmak İçin Kurduğumuz Sitemize Hepiniz Mobil Sohbet Sitemize Davet Ediyoruz

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

Ücretsiz Çevrim içi Sohbet

GeyikTR.Net, çevrimiçi sohbetler için birçok Ücretsiz Sohbet Odasına sahiptir. Sohbet Siteleri ve Sohbet Odalari Alternatifleri, Ülke sohbet Odaları, ABD, Avrupa, Rusça, Hint Sohbet odaları ve yerel sohbet odaları, Genç sohbeti, Kız sohbeti. Rastgele Sohbet web sitemiz herkes için ücretsizdir. Doğru yerde doğru insanlarla konuşun. Anonim dostları gerçek sosyal arkadaşlara dönüştürmek size kalmış. gerçek ilişkilere sanal ilişkiler.

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

Özel Sohbet Odaları

Rastgele sohbet odamızda % 100 özel konuşma, bilinmeyen bir yabancıyla eşleşmenize olanak tanır ve yabancılarla tüm sohbetler tamamen özel bir ortamda gerçekleşir. Rastgele sohbetler sırasında kimliğinizi açıklamanıza gerek yoktur. Tüm Yabancı Bağlantılar anonimdir ve özgürce konuşabilir, Duygularınızı paylaşabilirsiniz. Diğer yabancılara bilinmeyen Yabancı olarak kalmanız sizin sorumluluğunuzdadır.

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

mirc indir

İyi bir sohbet deneyimi için Türkçe mirc programı tam size göre

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

sohbet ekle

Size kendi sitenize bedava sohbet odasına eklemek için kodu alın.

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

mobil sohbet

Uygulamayı cihazınıza indirip sohbete başlayın.