GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari
GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

Geyik Sohbet Chat Odaları

Türkiye'nin her yerinden giren kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz Geyik yapabilirsiniz! Üye olmadan, şimdi rumuz belirleyip Sohbet'e Katılabilirsiniz.

Bir İlişki Nasıl Başarısız Olur?

Bir İlişki Nasıl Başarısız Olur?

Bir İlişki Nasıl Başarısız Olur?

    1. Elde edilmesi zor oynuyorsun

Partneriniz sizinle telefonda konuşmak istediğinde, çoğu zaman telefona yanıt vermezsiniz. Ve onu daha sonrasında aramazsınız. Duygularının bu şekilde güçlendiği varsayımı tamamen yanlıştır. Niye ya? Çünkü bu onu uzaklaştıracaktı.

  1. Eski sevgilinizden çok sık bahsediyorsunuz

Geçmişin geçmişte kalsın. Eski sevgilinizin adını ve onun hakkında herhangi bir bilgiyi söylemek iyi bir düşünce değildir. Ek olarak eski sevgilinle şu anki adam arkadaşın/kız arkadaşın içinde bir karşılaştırma yapmaktan da kaçınmalısın. Bu sana bir fayda sağlamaz.

  1. Aptal ve sıkıcısın

Zekanızı göstermenin tavsiye edilmediği yaygın bir yanılgıdır. Bununla birlikte, özel durumunuzla eşinizi korkutmamak için sıradan bir insan olmaya çalışmış olduğunızda, ilişkinizi mahvetme riski çok yüksektir.

  1. Gizli ve duygusuz davranıyorsunuz

Duygularınız ve/yada aktiviteleriniz mevzusunda çok ketumsanız, partneriniz kendini izole ve hatta sadece hissedebilir. Duygularınızı göstermemenin hakkaten harika bulunduğunu düşünebilirsiniz fakat aslına bakarsak ilişkinizi mahvedebilir.

  1. Koyduğunuz sınırlar sağlıklı değil yada hiç sınır koymuyorsunuz

Sınırlar koymak, yalnız ilişkinin başında değil, sonrasında da dengenin korunmasına destek sunar. Ayrıca güç kaymasını da önler.

  1. Partnerinizle birlikte yeterince vakit geçirmiyorsunuz

Onunla ancak sizin için uygun olduğunda yada sizin için faydalı olduğunda tanışırsınız. İlişkinizin sıcak, sevgi dolu ve samimi olmasını istiyorsanız, birbirinize tamamen bağlı olmanız gerekir. İkincisi, beraber çok vakit geçirmeyi ihtiva eder.

  1. Partnerinizin arkadaşlarınızı ve/yada akrabalarınızı tanımasına izin vermiyorsunuz

Partnerinizin toplumsal çevrenize iyi uyması gerekir. Ve bunu yapmasına izin vermezseniz, ilişkiniz için felaket olabilir.

  1. Partnerinizin fakatçları ve/veya hayalleri ile pek ilgilenmiyorsunuz.

Partnerinizin fakatçlarını ve/yada hayallerini gerçekleştirme sürecinde destek olmanız gerçekten çok önemli. Bir tek ihtiyaç duyduğunda onun yanında ol.

  1. Partnerinizle yaptığınız her tartışmayı kavgaya çevirmeyi başaramıştınız.

Sağlıklı tartışmalar aslına bakarsak bir ilişkiyi güçlendirebilir. Ancak, bir tartışma kavgaya dönüşürse ilişkinizi mahvedebilir.

Çevrim içi Bekar Sohbet

Çevrim içi Bekar Sohbet

Çevrim içi Bekar Sohbet Çevrim içi Bekar Sohbet Çevrimiçi buluşmanın faydaları çoktur. …

Sohbet Siteleri Canlı

Sohbet Siteleri Canlı

Sohbet Siteleri Canlı Sohbet Siteleri Canlı Sabırlı olmanız gerektiğini hatır…

Uzun Mesafe İlişkinizi Nasıl İlerler

Uzun Mesafe İlişkinizi Nasıl İlerler

Uzun Mesafe İlişkinizi Nasıl İlerler Uzun Mesafe İlişkinizi Nasıl İlerler İki insan bi…

Sohbet Siteleri

GeyikTR.Net Ailesi Olarak Dini Dil, Irk Olmaksızın Özgürce ve Güvenli Sohbet Etmeniz İçin Tasarlanmış Sohbet siteleridir.

Mobil Sohbet

GeyikTR.Net Sohbet Siteleri Ailesi Olarak Sohbet Siteleri Sitemizde Siz Değerli Kullanıcılarımıza Güzel Ortamlar Sunmak İçin Kurduğumuz Sitemize Hepiniz Mobil Sohbet Sitemize Davet Ediyoruz

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

Ücretsiz Çevrim içi Sohbet

GeyikTR.Net, çevrimiçi sohbetler için birçok Ücretsiz Sohbet Odasına sahiptir. Sohbet Siteleri ve Sohbet Odalari Alternatifleri, Ülke sohbet Odaları, ABD, Avrupa, Rusça, Hint Sohbet odaları ve yerel sohbet odaları, Genç sohbeti, Kız sohbeti. Rastgele Sohbet web sitemiz herkes için ücretsizdir. Doğru yerde doğru insanlarla konuşun. Anonim dostları gerçek sosyal arkadaşlara dönüştürmek size kalmış. gerçek ilişkilere sanal ilişkiler.

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

Özel Sohbet Odaları

Rastgele sohbet odamızda % 100 özel konuşma, bilinmeyen bir yabancıyla eşleşmenize olanak tanır ve yabancılarla tüm sohbetler tamamen özel bir ortamda gerçekleşir. Rastgele sohbetler sırasında kimliğinizi açıklamanıza gerek yoktur. Tüm Yabancı Bağlantılar anonimdir ve özgürce konuşabilir, Duygularınızı paylaşabilirsiniz. Diğer yabancılara bilinmeyen Yabancı olarak kalmanız sizin sorumluluğunuzdadır.

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

mirc indir

İyi bir sohbet deneyimi için Türkçe mirc programı tam size göre

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

sohbet ekle

Size kendi sitenize bedava sohbet odasına eklemek için kodu alın.

GeyikTR - Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri, Chat odalari

mobil sohbet

Uygulamayı cihazınıza indirip sohbete başlayın.