Shadowless Sword – Kılıçların Gölgesinde (Japon) online izle Türkçe Dublaj

sword Shadowless Sword   Kılıçların Gölgesinde (Japon) online izle Türkçe Dublaj yabanci film

Yönetmen: Young-jun Kim

Oyuncular: Ji-Woo Choi, Ho-bin Jeong, Jun-ha Jeong, Su-ro Kim, Ki-yong Lee

Senaryo: Young-jun Kim

926 yılında Balhae ülkesi, Georan tarafından düşürülmüştür. Georan ise Dongranguk ülkesini kurar. Balhae’den sağ kalanlar ise ülkelerini yeniden kurmak için çalışmaya başlarlar. Ancak ailede kral olabilecek herkes öldürülmüştür. Geriye sadece bir kişi kalmıştır. O kişi de uzaklarda bir yerde saklanıp ticaretle uğraşmayı tercih eden Prens Jeonghyeon’dur. Georan, krallığın bu son varisini bulup yok etmesi için Katil Bıçaklar Ordusu’nu, Balhae ise müstakbel krallarını bulması için üstün bir savaşçı olan güzel subay Yeon Soha’yı göndermiştir.

Vurdulu kırdılı sahnelerin bolca olduğu, uzak doğu dövüş sahnelerinin bulunduğu abartılı japon aksiyon filmlerinden hoşlananlar için ideal bir film. Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.

pixel Shadowless Sword   Kılıçların Gölgesinde (Japon) online izle Türkçe Dublaj yabanci film

Gelen Aramalar

<ul><li>kılıçların gölgesinde türkçe dublaj izle</li><li>kılıçların gölgesinde</li><li>kılıcların gölgesinde izle</li><li>kılıçların gölgesinde filmini izle</li><li>kılıçların gölgesinde full izle</li><li>japon filmleri türkçe dublaj izle</li><li>kılıçlı savaş filmleri izle</li><li>YABANCI Film izle Turkce Dublaj</li><li>japon karate filmleri izle</li><li>japon kılıçlı filim izle</li></ul>

“Shadowless Sword – Kılıçların Gölgesinde (Japon) online izle Türkçe Dublaj” üzerine 5 düşünce

  1. I have this already, and I’d recommend that others look into it.

  2. I’m liking your website, I think it’s well worth a bookmark!

  3. Hm ich weiß echt nicht was ich davon halte soll…Aber interessant, mal über das ganze nachzudenken. Wünsche dir viel glück weiterhin mit deinem Blog.

  4. Gamzeli aşkitoma siyah sürmeler,uzun saçlar da yakışırmış.güzele ne yakışmaz.
    iyi ki bu filmi bir anlık tvde farkedip izledim.güzel bir filmmiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>