Parçala Behçet – Behçet Nacar +18 film (yeşilçam erotik)

Aciklama: 1972 yapımı ba$rollerini bahçet nacar, gülgün erdem, tijen doray’ın oynadıgı leziz film. 3 film bi arada seanslarının en muhte$em filmlerinden biridir bu film. o dönem icin gayet güzel gi$e kazancı bile sagladı. Behçet nacar’ın 1972 yapımı, daha sonra 30 kusur tane cekecegi ‘behçet’ serisinin ilk filmidir 1974-1980 arasındaki seks filmleri furyasının öncüsü sayılan erotik filmi. parçalayan behçet rolündeki behçet nacar ın dediğine göre 6 ay gösterimde kaldığı sinemalar bile varmış. Dilbilgisi dersi var, hoca var, 55 yaşlarında bir amca.

http://images.habervitrini.com/haber_resim/parcalabehcet.jpg

bizi günaşırı tahtaya cümle çözümlemeye kaldırıyor, cümleyi yazdırıyor, “haydi bakalım parçala behçet” diyip duruyor. behçet kim yahu? eski bir öğrencisi herhalde veyahutta entel dantel dünyasından bir karakter, abidin gibi hani mutluluğun resmini çizip çizemeyeceği soruluyordu. belki behçet necatigil’in bu cümle çözümleme konusunda bir hassasiyeti vardı, durmadan cümle çözümlemekten edebiyat çevrelerinde alay konusu olmuştu. sınıfta herkesin kendince bir açıklaması vardı herhalde kimse behçet konusunda bir soru sormadı. bilemedik, anlamadık espirini hocam ama anlasak sen bu kadar eğlenmezdin herhalde.

One Response to Parçala Behçet – Behçet Nacar +18 film (yeşilçam erotik)

  1. Siteniz oldukca guzel emekleriniz bosa gitmemis. Basarilarinizin devamini diliyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>