Çaylak izle (Türkçe Dublaj)


Filmin Orjinal Adı : The Rookie izle (Türkçe Dublaj)
Yapım: 2003 ~ ABD
Tür: Aksiyon , Gerilim , Macera , Polisiye
Oyuncular: Al Pacino , Colin Farrell , Bridget Moynahan , Gabriel Macht , Chris Owens
Seslendirenler: Şenay Gürler , Fatih Özacun , Ali Gül , Rıza Karaağaçlı , Erhan Türkmen
Yönetmen: Roger Donaldson
Senaryo: Kurt Wimmer , Roger Towne , Mitch Glazer
Yapımcı: Roger Birnbaum , Gary Barber , Jeff Apple
Görüntü Yönetmeni: Stuart Dryburgh
Görüntü Yönetmeni: Klaus Badelt
Filmin Websitesi: http://touchstonepictures.go.com
Süre: 1 saat 55 dk

Gösterim Tarihi: 11 Mayıs 2003 (Türkiye)
Konusu: Burke aradığı aradığı ajan özelliklerini Jameste bulmuştur ve birlikte çalışmaya başlamışlardır. Çaylaklık döneminde herkez zorlu süreçlerden geçer eğitimler profosyonelce yapılır lakin James Walter Burke sayesinde tüm süreçleri başarıyla geçmektedir.Bunun yanı sıra orada kendisi gibi acemi olan Laylaya kendini kaptıran James aşık olur.Zaman sonra James hocasını ve kendisini aralarındaki işi yargılamaya başlayacaktır bunu farkeden hocası ise köstebeğin belirlenmesi görevini Jamese vericektir.Ve tahmin edildiği gibi gerilim bu anlarda başlayacak ve hiç kimseye asla hiç bir şekilde güven olunmayacağı birkezdaha hafızalara yazılacaktır.

Direkizle
Not: Kesintisiz ve hızlı şekilde izleyebilirsiniz ve dilerseniz filmi indirebilirsiniz.(Ekranı büyütme kısmının hemen solunda D harfine basıp indirebilirsiniz)

Videobb
Not:60 dakika sonra video duracaktır.Ya diğer alternatiften kaldığınız dakikadan devam ediniz Ya da Modemi kapatıp açınız.Sayfayı yenileyip devam ediniz.

Videozer
Not:60 dakika sonra video duracaktır.Ya diğer alternatiften kaldığınız dakikadan devam ediniz Ya da Modemi kapatıp açınız.Sayfayı yenileyip devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>