2012 Dünyanın Sonu FULL -Türkçe Altyazılı-Divx Kalite izle

2012 200x300 2012 Dünyanın Sonu FULL  Türkçe Altyazılı Divx Kalite izle yabanci film

2012-Türkçe ALTYAZILI -Divx Kalite izle

Tür : Aksiyon / Gerilim / Bilim Kurgu
Yönetmen : Roland Emmerich
Senaryo : Roland Emmerich , Harald Kloser
Görüntü Yönetmeni : Dean Semler
Müzik : Harald Kloser
Yapım : 2009, ABD / Kanada

Oyuncular : John Cusack (Jackson Curtis) , Thandie Newton (Laura Wilson) , Woody Harrelson , Amanda Peet (Kate) , Morgan Lily (Lilly) , Danny Glover (Başkan Wilson)

2012, dünyanın sonunu getiren global bir felaketin ardından, kurtulanların kahramanca mücadelelerini anlatan destansı bir macera.

Asırlar önce, Mayalılar bize takvimlerini bıraktılar. Üstelik bu takvimin bir son günü vardı ve bunun anlamı açıktı. O günden beri, astrologlar onu keşfettiler, numeroloji uzmanları kehanet için takvimden şifreler çıkardılar, jeologlar dünyanın o zaman vadesinin dolacağını söylediler ve hatta hükümet bilimcileri bile dünyayı 2012’de bekleyen devasa çaplı afeti yadsıyamıyorlar. 2012 geldiğinde bileceğiz ki uyarıldık.

Tarihte daha önce hiçbir kültürde, farklı dinde ve bilim insanları ile devletler arasında bir yıl bu kadar belirgin bir şekilde önem taşımamıştır.

Tek Parça DIVX izle.. Filmi izlemek için divx player eklentisini indirmenize gerek YOKTUR..

ALTERNATİF LİNK 2

pixel 2012 Dünyanın Sonu FULL  Türkçe Altyazılı Divx Kalite izle yabanci film

Gelen Aramalar

<ul><li>2012 altyazılı izle</li><li>dünyanın sonu full izle</li><li>2012 izle altyazılı</li><li>filim izle 2012</li><li>dünyanın sonu filmini full izle</li></ul>

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>